0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Milan Vrabec
۲
۳
Matej Perny
Finished
۱۰:۳۰
Vrba Jindrich
۳
۰
Ladislav Krsek
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Hyrsl
۰
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۴:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Jan Kanera
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Lysek
۱
۳
Daniel Branny
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Tecl
۰
۳
Ladislav Svanda
Finished
۱۰:۳۰
Radek Mohelnik
۳
۱
Jaroslav Neuwirth Sr
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Holik
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۰:۰۰
Jan Knot
۳
۲
Mihail Trinta
Finished
۰۰:۰۰
Stanislav Hudec
۰
۳
Petr Zivny
Finished
۰۰:۰۰
Petr Zivny
۲
۳
Frantisek Blaha 1980
Finished
۰۰:۳۰
Mihail Trinta
۰
۳
David Vrabec
Finished
۰۰:۳۰
Jaroslav Neuwirth Sr
۳
۰
Marek Volny
Finished
۰۰:۳۰
Karel Brozhik
۳
۰
Jan Mecl Jr.
Finished
۰۰:۳۰
Petr Babak
۳
۲
Stanislav Hudec
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Louda
۳
۲
Tomas Holik
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Novak
۱
۳
Jan Knot
Finished
۰۱:۰۰
Peter Chvojka
۰
۳
Radek Mohelnik
Finished
۰۱:۰۰
Jan Knot
۳
۱
Kamil Novak
Finished
۰۲:۰۰
Radek Mohelnik
۳
۲
Marek Volny
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Louda
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۲:۰۰
Frantisek Blaha 1980
۱
۳
Petr Babak
Finished
۰۲:۰۰
Vrba Jindrich
۲
۳
Bronislav Roubal
Finished
۰۲:۳۰
Jiri Hyrsl
۳
۰
Petr Picek
Finished
۰۲:۳۰
Ladislav Krsek
۳
۰
Michal Syroha
Finished
۰۳:۰۰
Miroslav Barta
۱
۳
Jaromir Cernik
Finished
۰۳:۰۰
Bronislav Roubal
۰
۳
Jan Pleskot
Finished
۰۳:۳۰
Petr Picek
۳
۱
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Jaromir Cernik
Finished
۰۴:۳۰
Jan Pleskot
۳
۲
Michal Syroha
Finished
۰۴:۳۰
Petr Picek
۰
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۵:۰۰
Bronislav Roubal
۲
۳
Ladislav Krsek
Finished
۰۵:۰۰
Jaromir Cernik
۲
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۰۵:۳۰
Michal Syroha
۳
۲
Vrba Jindrich
Finished
۰۵:۳۰
Ladislav Krsek
۰
۳
Jan Pleskot
Finished
۰۶:۰۰
Miroslav Barta
۱
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۶:۰۰
Michal Syroha
۳
۱
Bronislav Roubal
Finished
۰۶:۳۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Petr Picek
Finished
۰۶:۳۰
Jan Pleskot
۳
۲
Vrba Jindrich
Finished
۰۷:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Jiri Hyrsl
Finished
۰۷:۰۰
Jan Pleskot
۳
۱
Michal Syroha
Finished
۰۸:۰۰
Miroslav Klimenta
۲
۱
Lubor Sulava
inprogress
۱۱:۰۰
Lukas Jindrak
۳
۱
Josef Kutifel
Finished
۱۱:۰۰
Richard Skacelik
۰
۳
Zbynek Pagac
Finished
۱۱:۰۰
Jan Kanera
-
-
Lukas Jindrak
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Matej Perny
-
-
Miroslav Klimenta
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Josef Kutifel
-
-
Eric Maresh
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Lubor Sulava
-
-
Milan Vrabec
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Europe
TT Elite Series
Szymon Radlo
۳
۲
Dawid Kotwica
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Kaszuba
۰
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Sebastian Bak
Finished
۰۴:۱۵
Krzysztof Kapik
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۷:۳۰
Sebastian Bak
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۹:۴۵
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۱۰:۰۰
Lukasz Nadolski
۳
۲
Michal Murawski
Finished
۱۰:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Lukasz Nadolski
Finished
۰۰:۰۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۰:۱۵
Mateusz Kaszuba
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۰۰:۳۰
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۱:۰۰
Szymon Radlo
۱
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۱:۴۵
Kleszcz Krzesimir
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۰۰
Dawid Kotwica
۰
۳
Sebastian Bak
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۲:۳۰
Mateusz Misiak
۳
۰
Mateusz Kaszuba
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Kleszcz Krzesimir
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۴:۳۰
Dawid Kotwica
۰
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۴:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۵:۰۰
Szymon Radlo
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۱۵
Kleszcz Krzesimir
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Mateusz Kaszuba
۳
۱
Sebastian Bak
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۶:۰۰
Dawid Kotwica
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۶:۱۵
Piotr Chodorski
۲
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۳۰
Szymon Radlo
۲
۳
Mateusz Kaszuba
Finished
۰۶:۴۵
Kleszcz Krzesimir
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Sebastian Bak
۳
۱
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۷:۱۵
Dawid Kotwica
۱
۳
Mateusz Kaszuba
Finished
۰۷:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۸:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۸:۳۰
Szymon Radlo
۳
۲
Sebastian Bak
Finished
۰۸:۴۵
Kleszcz Krzesimir
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۹:۰۰
Damian Korczak
۱
۰
Krzysztof Kapik
inprogress
۱۱:۰۰
Sebastian Bak
-
-
Mateusz Kaszuba
بازی شروع نشده است
۱۱:۱۵
Bartosz Czerwinski
-
-
Lukasz Nadolski
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Szymon Twardowski
-
-
Dawid Poloszczanski
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
Krzysztof Kapik
-
-
Adrian Eliasz
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Szymon Twardowski
-
-
Jakub Glanowski
inprogress
۱۳:۴۵
Jakub Glanowski
-
-
Dawid Poloszczanski
inprogress
۱۵:۱۵
Russia
Liga Pro
Albert Bogomolov
۰
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۰۸:۰۰
Suntsov Artem
۳
۲
Oleg Popov
Finished
۰۰:۰۰
Pavel Fursov
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۰:۱۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۲
۳
Sergey Telegin
Finished
۰۰:۱۵
Ivan Pandur
۳
۱
Ivanov Alexander
Finished
۰۰:۲۰
Alexey Uvarov
۱
۳
Ilya Novikov
Finished
۰۰:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۰
Mikhail Marchenko
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Popov
۳
۲
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Telegin
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۱۵
Sergey Myagkov
۳
۰
Maksim Mameka
Finished
۰۱:۱۵
Suntsov Artem
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۳۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۲
۳
Alexey Uvarov
Finished
۰۱:۴۵
Pavel Fursov
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۱
۳
Ivanov Alexander
Finished
۰۲:۰۰
Maksim Mameka
۳
۱
Mikhail Marchenko
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Ilya Novikov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Popov
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Myagkov
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۴۵
Sergey Telegin
۳
۰
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۴۵
Ivanov Alexander
۱
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۳:۰۰
Ilya Novikov
۳
۱
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۳:۱۵
Mikhail Marchenko
۰
۳
Pavel Fursov
Finished
۰۳:۱۵
Ivan Pandur
۳
۰
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۳:۳۰
Yuriy Lbov
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۳:۴۵
Alexey Uvarov
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۴۵
Ivanov Alexander
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۴:۰۰
Ilya Novikov
۰
۳
Sergey Telegin
Finished
۰۴:۱۵
Mikhail Marchenko
۳
۲
Sergey Myagkov
Finished
۰۴:۱۵
Nikolay Tarasenkov
۱
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۴:۳۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۴:۴۵
Maksim Mameka
۳
۲
Pavel Fursov
Finished
۰۴:۴۵
Sergey Telegin
۳
۰
Ilya Novikov
Finished
۰۵:۴۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۵:۴۵
Alexander Kolmin
۳
۱
Aleksandr Merezhko
Finished
۰۸:۱۵
Bazilevsky Vitaly
۱
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۰۸:۱۵
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
۳
۰
Aleksandr Kruglov
Finished
۰۸:۳۰
Sergey Muslikov
۲
۳
Maksim Sorokin
Finished
۰۸:۴۵
Mihail Andrusenko
۳
۲
Konstantin Nosov
Finished
۰۸:۴۵
Anton Gurov
۰
۳
Oleg Pronin
Finished
۰۹:۰۰
Aleksandr Merezhko
۲
۳
Sergey Muslikov
Finished
۰۹:۱۵
Sergey Martyukhin
۲
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۹:۱۵
Aleksandr Kruglov
۰
۳
Anton Gurov
Finished
۰۹:۳۰
Andrey Doncenko
۳
۰
Albert Bogomolov
Finished
۰۹:۳۰
Konstantin Nosov
۳
۰
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۹:۴۵
Maksim Sorokin
۳
۱
Alexander Kolmin
Finished
۰۹:۴۵
Oleg Pronin
۳
۱
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
Finished
۱۰:۰۰
Bazilevsky Vitaly
۳
۱
Mihail Andrusenko
Finished
۱۰:۱۵
Alexander Kolmin
۲
۳
Sergey Muslikov
Finished
۱۰:۱۵
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
۳
۱
Anton Gurov
Finished
۱۰:۳۰
Nikolay Pashkov
۳
۱
Andrey Doncenko
Finished
۱۰:۳۰
Sergey Martyukhin
۱
۳
Konstantin Nosov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Merezhko
۱
۳
Maksim Sorokin
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Kruglov
۱
۲
Oleg Pronin
inprogress
۱۱:۰۰
Andrey Shmakov
-
-
Andrey Suslov
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
World
TT-CUP
Michal Nemec
۳
۰
Marek Teiml
Finished
۰۰:۵۵
Pasek Dominik
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۰۱:۲۰
Radek Libovicky
۳
۲
Michal Nemec
Finished
۰۱:۵۵
Ervins Berzins
۳
۲
Raivis Krastins
Finished
۱۰:۰۵
Simon Matousch
۳
۲
Kastner Karel
Finished
۱۰:۵۰
Ervins Berzins
۱
۱
Anrijs Bergs
inprogress
۱۱:۰۵
David Mutl
-
-
Zdenek Bron
بازی شروع نشده است
۱۱:۲۰
Petr Kotrbaty
-
-
Martin Kocvara
بازی شروع نشده است
۱۱:۲۵
Simon Matousch
-
-
Zdenek Bron
بازی شروع نشده است
۱۱:۵۰
Milan Dvorak
-
-
Petr Moravec
بازی شروع نشده است
۱۱:۵۵
Armenia
Armenia ITT CUP Women
Rubina Vardanyan
۰
۳
Hasmik Khachatryan
Finished
۰۸:۳۰
Rima Khlghatyan
۳
۲
Maria Khachatryan
Finished
۰۸:۵۰
Mariam Hambardzumyan
۰
۳
Hasmik Khachatryan
Finished
۰۹:۳۰
Mariam Hambardzumyan
۰
۳
Maria Khachatryan
Finished
۱۰:۳۰
Rubina Vardanyan
-
-
Rima Khlghatyan
inprogress
۱۱:۱۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۰۸:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۰۹:۳۰
Andranik Sahakyan
۱
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۰:۳۰
Murad Asatryan
-
-
Varuzhan Baghdasaryan
inprogress
۱۱:۱۰
Belarus
Liga Pro
Vladimir Siniavskii
۰
۳
Kirill Kazanin
Finished
۰۹:۰۰
Kirill Kazanin
۲
۳
Khvesenia Denis
Finished
۱۰:۰۰
Khvesenia Denis
۳
۱
Vladimir Siniavskii
Finished
۱۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید