0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
Emperor Cup
Ventforet Kofu
۱
۰
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۰۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
Republic of Korea
FA Cup
Daegu FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Europe
UEFA Youth League Play Offs
Chelsea FC U19
۰
۱
AC Milan U19
inprogress
۱۷:۳۰
Manchester City U19
۰
۰
FC Copenhagen U19
inprogress
۱۷:۳۰
Sevilla FC U19
۰
۰
Borussia Dortmund U19
inprogress
۱۷:۳۰
NK Domzale U19
-
-
BSC Young Boys Bern U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Red Bull Salzburg U19
۲
۰
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۶:۰۰
Slavia Prague U19
۲
۴
Genk U19
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Sofia U19
۱
۱
Panathinaikos U19
inprogress
۱۷:۳۰
FK Jelgava U19
۰
۱
MTK Budapest U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Apolonia U19
۳
۱
FC Astana U19
Finished
۱۵:۳۰
Pyunik Yerevan U19
۰
۳
Nantes U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Pobeda U19
۲
۲
Coleraine U19
Finished
۱۵:۳۰
Galatasaray U19
۴
۰
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Finished
۱۵:۳۰
Omonia Nicosia U19
۱
۲
Crvena Zvezda U19
inprogress
۱۷:۳۰
AS Trencin U19
-
-
FK Zalgiris Vilnius U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
China
Super League
Shanghai SIPG
۰
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Meizhou Hakka
۱
۲
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۰
Changchun Yatai
۰
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۱:۰۰
Wuhan Yangtze River
۰
۱
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۵:۰۰
Europe
UEFA Youth League, Group H
SL Benfica U19
۰
۰
Paris Saint-Germain U19
inprogress
۱۷:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Velez Sarsfield
۱
۰
Banfield
Finished
۰۴:۰۰
Sarmiento
۲
۲
Tigre
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie B
Gremio RS
۲
۰
CS Alagoano
Finished
۰۱:۳۰
Vila Nova GO
۱
۰
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Brusque
۰
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۲
۳
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۳۰
Nautico Capibaribe
۴
۳
Tombense MG
Finished
۰۴:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Al-Orubah
-
-
Al Faisaly Harmah
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۰
Al Kholood
-
-
Al Sahel
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۵
Peru
Primera Division
Cienciano Cusco
۰
۱
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۰۰
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
Alianza Lima
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Serie A
EC Juventude
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
Venezuela
Primera Division
Deportivo La Guaira
۱
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۰:۳۰
CD Hermanos Colmenares
۰
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۴۵
Mexico
Liga de Expansion
Venados Merida FC
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۵:۳۵
Pumas Tabasco
۰
۳
Dorados
Finished
۰۳:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۰
۲
Celaya
Finished
۰۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Chungnam Asan
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Bolivia
LFPB
Jorge Wilstermann
۱
۱
Bolivar
Finished
۰۴:۰۰
Nacional Potosi
۳
۱
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۴۵
Europe
UEFA Youth League, Group F
RB Leipzig U19
۱
۲
Celtic U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid U19
۶
۱
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Red Arrows
۲
۱
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
AC Bra
۳
۲
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۰
Casale
Finished
۱۶:۳۰
Vado
۳
۲
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
US Fezzanese
-
-
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
inprogress
۱۶:۳۰
GS Castanese
۰
۴
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۳
۲
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
Gozzano
۱
۰
Fossano Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
AC Legnano
۲
۲
Chisola
Finished
۱۶:۳۰
Sanremese
۰
۰
Asti
inprogress
۱۷:۳۰
South Africa
Premier League
Amazulu FC
۰
۰
Richards Bay FC
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Reserve League
Banfield Reserves
۱
۱
Velez Sarsfield Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Central Cordoba Reserves
۰
۰
CA Independiente Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Boca Juniors Reserves
۲
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۴
۱
Estudiantes BA Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۱
۳
JJ Urquiza Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Tigre Reserves
۰
۱
CA Sarmiento Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۱
۰
Nueva Chicago Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Sacachispas Reserves
۰
۲
CSD Flandria Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Roltek Dob
۲
۱
NK Krka
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
Mariglianese
۰
۰
Licata
Finished
۱۶:۳۰
Catania Calcio
۳
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Sant Agata
۰
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Lamezia Terme
۳
۲
ASD Sancataldese
Finished
۱۶:۳۰
ASD Cittanovese
۱
۱
Santa Maria Cilento
Finished
۱۶:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۰
۴
AS Acireale
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Copa Federacion
Marbella FC
۰
۰
U.D. Melilla
inprogress
۱۸:۰۰
Uganda
Premier League
Busoga United FC
۲
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Manta FC
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
Colombia
Primera B
FC Leones
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۱۰
North and Central America
CONCACAF League
Real Espana
۰
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۴:۳۰
Poland
Central Youth League
Rakow Czstochowa U19
۴
۲
Legia Warsaw U19
Finished
۱۳:۳۰
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۲
۱
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Eylul Belediye Sivas
۰
۲
Corum Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۳
Somaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankaraspor
۱
۱
Bursaspor
Finished
۱۵:۳۰
Duzcespor
۱
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Inegolspor
۱
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۶:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۱
Afjet Afyonspor
Finished
۱۶:۰۰
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Nazilli Belediyespor Aydin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Amedspor SK
-
-
Batman Petrolspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
24 Erzincanspor
-
-
Arnavutkoy
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
AC Ancona
۰
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Vicenza
۲
۱
Virtus Verona United
Finished
۱۵:۳۰
US Alessandria 1912
۲
۱
Novara
Finished
۱۶:۰۰
Gubbio
۲
۱
Recanatese
Finished
۱۶:۰۰
Mantova
۱
۰
AC Trento
Finished
۱۶:۰۰
AC Renate
۳
۱
AC Pro Sesto
Finished
۱۶:۰۰
Pordenone
۰
۰
Imolese Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ACD Virtus Entella
-
-
Carrarese
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Viterbese
۲
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۶:۰۰
US Pergolettese
۱
۳
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۶:۰۰
Fiorenzuola
۰
۰
Lucchese Libertas
Interrupted
۱۶:۳۰
Cesena FC
۳
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۳۰
Aquila 1902 Montevarchi
-
-
ASD Nuova Monterosi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Piacenza Calcio
-
-
Pro Vercelli
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pescara
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Siena 1904
-
-
US Pontedera 1912
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pro Patria
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Real Forte Querceta
۰
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
Aglianese
۱
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۶:۳۰
Scandicci
۰
۰
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۱
۱
Correggese
Finished
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۰
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۶:۳۰
Bagnolese
۰
۲
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Sammaurese
۳
۱
Mezzolara
Finished
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۳
۳
Giana Erminio
Finished
۱۶:۳۰
US Corticella
۱
۱
United Riccione
Finished
۱۶:۳۰
AC Prato
۰
۰
AC Pistoiese
inprogress
۲۲:۰۰
Ethiopia
Premier League
Arba Minch City FC
۳
۴
Ethiopian Medhin
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Ketema
۰
۱
Wolkite City
Finished
۱۳:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Shabab Manana
۲
۲
Bahrain SC
inprogress
۱۷:۱۵
Sitra
-
-
Al Khalidiya
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Slovan Velvary
۰
۰
FK Banik Most - Sous
inprogress
۱۷:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Humenne
۰
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
U20 Championship
Leon U20
۰
۰
Club America de Mexico U20
inprogress
۱۷:۳۰
Puebla U20
۰
۰
Atlas U20
inprogress
۱۸:۳۰
Pumas UNAM U20
۰
۰
Tigres U20
inprogress
۱۸:۳۰
Lithuania
LFF Cup
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۰
۰
FK Panevezys
inprogress
۱۸:۰۰
Cyprus
Cyprus Cup
AE Zakakiou
۰
۰
Pafos FC
inprogress
۱۸:۳۰
Othellos Athienou
۰
۰
Doxa Katokopias
inprogress
۱۸:۳۰
Greece
Cup
Diagoras Rodos
۰
۰
Apollon Pontou FC
inprogress
۱۶:۳۰
Makedonikos Neapolis
۰
۰
Anagennisi Karditsas 1904
inprogress
۱۶:۳۰
Asteras Stavros FC
۰
۳
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
PAE Egaleo
۱
۱
Panserraikos
inprogress
۱۶:۳۰
Myanmar
National League
Hantharwady United
۳
۱
Ispe FC
Finished
۱۲:۳۰
Hungary
NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۲
۰
MTK Budapest
Finished
۱۶:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۲
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۶:۳۰
Gyori ETO FC
۰
۰
Gyirmot
inprogress
۱۸:۳۰
Diosgyor VTK
-
-
Dorogi FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۶:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
-
-
Szeged-Csanad Grosics
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kozarmisleny SE
-
-
Bekescsaba 1912 Elore SE
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Haladas
-
-
Kazincbarcika BSC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
BFC Siofok
-
-
Pecsi MFC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Thailand
FA Cup
Kasem Bundit University FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۱:۳۰
Raj Pracha
۶
۰
Phrae United
Finished
۱۱:۳۰
Surin Sugar KCM
۲
۱
Uthumphon Chullamanee FC
Finished
۱۱:۳۰
Nonthaburi City
۰
۸
Songkhla FC
Finished
۱۱:۳۰
Bangkapi FC
۰
۳
Chiangmai United FC
Finished
۱۱:۳۰
Kasetsart
۸
۰
Nongkhae Police FC
Finished
۱۲:۳۰
Sisaket United
۲
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Khonkaen FC
۲
۱
NBN Kanthararom United FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۱
۳
Kamphaeng Phet
Finished
۱۴:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Switzerland U19 (W)
۰
۲
Finland U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina U19 (W)
۳
۲
Moldova U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Slovakia U19 (W)
۰
۰
Denmark U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
England U19 (W)
۵
۰
Slovenia U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Albania U19 (W)
۳
۱
Latvia U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Norway U19 (W)
۱۰
۰
Malta U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
CD Inter Queretaro
۰
۰
CD Tulancingo
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Copa Uruguay
Defensor Sporting
۳
۰
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Russia
Russian Cup
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۳:۰۰
Volga Ulyanovsk
۲
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Zenit Izhevsk
۰
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
FK Dolgoprudny
۱
۲
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۴:۳۰
Kuban Holding
۰
۱
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Tyumen
۰
۱
FC Volgar Astrakhan
inprogress
۱۷:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۰
FK Baltika Kaliningrad
inprogress
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۰
Akron Tolyatti
inprogress
۱۸:۳۰
Avangard Kursk
۰
۰
FC Dynamo Makhachkala
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Arsenal Tula
inprogress
۱۸:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
-
-
PFC Kuban
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Rotor Volgograd
-
-
YFK Shinnik Yaroslav
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
-
-
Veles Moscow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
-
-
Alania Vladikavkaz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FK Akzhayik Uralsk
۱
۱
FC Turan
Finished
۱۳:۳۰
Poland
II Liga
Lech Poznan II
۱
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۴:۳۰
GT Thai Nguyen (W)
۱
۲
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
North Macedonia
Macedonia Cup
FC Struga Trim & Lum
۲
۱
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۶
۰
Voska Sport
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۱
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
FK Shkendija 79
۵
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۸:۳۰
Croatia
2. NL
Opatija
۱
۱
Jadran Porec
inprogress
۱۷:۰۰
Asia
AFC Cup
Sogdiyona Jizzax
۰
۰
Kuala Lumpur FA
inprogress
۱۶:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Slovan Galanta
۰
۱
SKF Sered
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Rudar Prijedor
-
-
Sloboda Mrkonjic Grad
inprogress
۱۶:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۰
FK Krupa na Vrbasu
inprogress
۱۶:۳۰
FK Drina Zvornik
۲
۱
FK Podrinje
Finished
۱۶:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۱
Sloboda Novi Grad
inprogress
۱۶:۳۰
FK Laktasi
۲
۰
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۶:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۱
Omarska
Finished
۱۶:۳۰
Radnik Bijeljina
۱
۰
FK Modrica
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Paraense 2nd Division
Vila Rica PA
۲
۳
Tiradentes PA
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Paraguay U20 (W)
۰
۵
Venezuela U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Cambodia
Cup
Boeung Ket FC
۳
۰
Electricite du Cambodge
Finished
۱۲:۰۰
Phnom Penh Crown
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Adiyamanspor
۰
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Hekimoglu Trabzon
۱
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۰۰
Pazarspor
۱
۳
Kocaelispor
Finished
۱۵:۰۰
Vanspor FK
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۰۰
Zonguldak Komurspor
۰
۰
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Utas Usakspor
۰
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Kirklarelispor
۰
۲
Iskenderun
Finished
۱۶:۰۰
Fethiyespor
-
-
Ankara Demirspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Balikesirspor
-
-
Kirsehir Belediye Spor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1928 Bucaspor
-
-
Sariyer GK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belarus
Reserve League
FC Vitebsk Reserves
۲
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Nittaidai Nippon Scu (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bhutan
Premier League
RTC FC
۶
۲
BFF Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
India
Delhi League Women
Royal Rangers FC (W)
۱
۱
Growing Star (W)
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia
Liga 3
Banten Jaya FC
۰
۳
Astam FC
Finished
۱۰:۰۰
India
Super Division Bangalore
SC Bengaluru
۵
۰
Bangalore Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Mongolia
Cup
Selenge FC
۲
۵
Khad FC
Finished
۰۸:۳۰
BCH Lions
۴
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۲۹
Khangarid Klub
۰
۴
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera Division
Colo Colo
۰
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید