0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Saudi Arabia
Profesional League
Al Fateh
۰
۳
Al Hilal Riyadh
Finished
۲۲:۳۰
Al Ahli Jeddah
۱
۳
Al Raed Buraidah
Finished
۲۲:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
۱
۳
Al-Ittihad
Cancelled
۲۲:۳۰
Al Taawon Buraidah
۱
۱
Al Shabab Riyadh
Finished
۲۲:۳۰
Al Faisaly Harmah
۱
۰
Al-Tai
Finished
۲۲:۳۰
Al-Baten
۲
۱
Dhamk
Cancelled
۲۲:۳۰
Al Hazm
۱
۴
Al-Nassr Riyadh
Finished
۲۲:۳۰
Abha
۰
۰
Al Feiha
Finished
۲۲:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۱
Ghazl Al Mehalla
Finished
۰۰:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Hussein
۲
۲
Al Jazeera
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Atletico Clube Goianiense
۰
۰
Goias EC
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
Corinthians Paulista
۴
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۵:۰۰
Fortaleza EC
۲
۰
Ceara CE
Cancelled
۰۳:۳۰
EC Bahia
۱
۲
Atletico Paranaense
Finished
۰۳:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
۴
۰
KR Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
Iraq
Iraqi Premier League
Al Najaf
۰
۰
Al Shorta
Finished
۲۱:۰۰
AL Zawraa SC
۱
۱
Al Quwa/Jawiya
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Sportivo AC Las Parejas
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۳:۰۰
San Martin Formosa
۴
۲
Sportivo Belgrano
Finished
۲۳:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۲۱:۳۰
CA Union de Sunchales
۱
۲
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۱
Douglas Haig
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia y Tiro
۲
۰
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۰۵:۰۰
Iceland
1. Deild
HK Kopavogur
۳
۱
Kordrengir
Finished
۲۳:۴۵
Grotta
۲
۵
Fylkir Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۱
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۰۱:۰۰
Olympique Khouribga
۲
۰
HUSA Agadir
Finished
۰۱:۰۰
MCO Mouloudia Oujda
۱
۱
Rapide Club Oued Zem
Finished
۲۲:۴۵
Paraguay
Primera Division
Resistencia SC
۰
۱
12 de Octubre
Finished
۰۱:۳۰
Nacional Asuncion
۱
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
United States
NISA
LA Force
۱
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۱
۰
IF Sylvia
Finished
۲۱:۳۰
Gefle IF
۳
۲
IFK Haninge
Finished
۲۱:۳۰
BK Forward
۰
۳
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
4. Deild
Alftanes
۳
۴
IB Uppsveitir
Finished
۰۰:۳۰
Golfklubbur Grindavikur
۲
۲
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۳۰
Ymir
۵
۴
Smari
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Reserve League
Barracas Central Reserves
۲
۱
Banfield Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۲
۳
UAI Urquiza Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Huracan Reserves
۱
۱
Colon Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۲
۱
Boca Juniors Reserves
Cancelled
۱۸:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۰
۱
Los Andes Reserves
Cancelled
۲۱:۳۰
Quilmes Reserves
۵
۱
All Boys Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۲
۱
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CSD Flandria Reserves
۲
۰
Temperley Reserves
Finished
۲۳:۰۰
Talleres Remedios Reserves
۱
۰
Deportivo Armenio Reserves
Finished
۱۹:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۱
۱
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Merlo Reserves
۲
۱
CA San Miguel Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۰
Atlanta Reserves
Finished
۲۳:۰۰
Defensores Unidos Reserves
۱
۰
CS Dock Sud Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Mongolia
Premier League
BCH Lions
۱
۹
Tuv Buganuud
Finished
۱۵:۳۰
Khovd
۱
۰
Khangarid Klub
Finished
۱۲:۳۰
Athletic 220
۰
۴
Ulaanbaatar City FC
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Baiano U20
EC Bahia U20
۲
۲
Vitoria BA U20
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۱
۳
Bergnasets AIK
Finished
۲۰:۳۰
Bodens BK
۴
۱
Kiruna FF
Finished
۲۰:۳۰
Lulea IFK
۱
۲
Storfors AIK
Cancelled
۲۲:۰۰
Friska Viljor
۱
۰
Gottne IF
Finished
۲۱:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۳
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League Two
FC Weston
۱
۰
Caledonia SC
Finished
۰۲:۳۰
Kalamazoo FC
۱
۰
Flint City Bucks
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco City
۳
۳
Davis Legacy
Finished
۰۶:۳۰
AC Connecticut
۴
۶
Vermont Green
Finished
۰۳:۳۰
Boston Bolts
۲
۰
Black Rock FC
Finished
۰۴:۰۰
Round Rock SC
۰
۰
Albion Hurricanes Royals
Finished
۰۴:۳۰
Peachtree City MOBA
۲
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۴:۰۰
Chicago FC United
۸
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۴:۳۰
FC Manitoba
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۴:۳۰
Brazos Valley
۴
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۵:۰۰
Miami AC
۰
۲
Nona FC
Cancelled
۰۲:۳۰
Florida Elite
۲
۳
FC Miami City
Finished
۰۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۱
۲
South Georgia Tormenta FC II
Finished
۰۴:۰۰
Morris Elite
۰
۳
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
FA Euro New York
۰
۱
Manhattan SC
Finished
۰۴:۳۰
United States
US Open Cup
Sporting Kansas City
۶
۰
Union Omaha
Finished
۰۵:۰۰
New York Red Bull
۳
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۳۰
Finland
Ykkonen
SJK Akatemia
۲
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Catarinense 2
Tubarao
۰
۲
Caravaggio FC
Finished
۰۳:۰۰
Criciuma EC
۱
۰
CA Metropolitano
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Peka
۰
۰
KuPS Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
Jippo Joensuu
۴
۰
NJS
Finished
۱۹:۳۰
Futura
۰
۴
Lahden Reipas
Finished
۲۰:۰۰
North and Central America
CONCACAF U20 Championship
Honduras U20
۱
۰
Costa Rica U20
Finished
۰۲:۰۰
Canada U20
۴
۰
Saint Kitts And Nevis U20
Finished
۰۰:۳۰
USA U20
۳
۰
Cuba U20
Finished
۰۵:۰۰
Europe
World Cup Women Qualification - UEFA Group H
Bulgaria (W)
۰
۲
Israel (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۴
۲
Nordvarmland FF
Finished
۲۱:۳۰
Herrestads AIF
۲
۱
Saffle FF
Finished
۲۲:۰۰
Karlslunds IF
۱
۱
IK Gauthiod
Finished
۲۲:۰۰
IFK Kumla FK
۳
۱
Vanersborgs FK
Finished
۲۲:۴۵
World
Friendly Club Matches
ND Gorica
۳
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
Ayr United
۱
۱
Dumbarton
Finished
۲۲:۳۰
Club America
۵
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Academicals FC
۳
۰
Larne
Finished
۱۶:۳۰
SV Kapfenberg
۲
۲
Campionii FC Arges
Finished
۲۰:۰۰
FK Radnik Surdulica
۲
۲
FK Buducnost Podgorica
Finished
۲۱:۰۰
Energiya Khabarovsk
۳
۰
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۸:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۱
MKS Pogon Szczecin
Finished
۱۹:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۱
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
FK Sarajevo
۷
۱
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۲۱:۰۰
FK Velez Mostar
۳
۲
Sloga Doboj
Finished
۲۱:۰۰
FC Deisenhofen
۰
۰
Bayern Munich II
Finished
۲۱:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۰
FC Bayern Munich
Cancelled
۲۱:۳۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۲
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۱۸:۳۰
PFC Cherno More Varna
۲
۰
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۸:۳۰
PFC Slavia Sofia
۱
۱
PFC Montana 1921
Cancelled
۱۹:۳۰
1.FC Nurnberg
۱
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۲۱:۰۰
Ethiopia
Premier League
Addis Ababa
۴
۳
Sebeta City
Finished
۱۷:۳۰
Jimma Aba Jifar
۱
۲
Welayta Dicha
Finished
۱۱:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۱
Saint George
inprogress
۱۴:۳۰
Norway
U19 Elite League
Start U19
۱
۲
Mjondalen U19
Finished
۱۶:۳۰
Lillestrom U19
۰
۲
Ham-Kam U19
Finished
۲۲:۴۵
Sarpsborg 08 U19
۴
۲
Nordstrand U19
Finished
۲۲:۴۵
Asker U19
۳
۰
Gran U19
Finished
۲۲:۴۵
Fredrikstad U19
۰
۱
Baerum SK U19
Finished
۲۲:۵۵
Grorud U19
۱
۱
Skeid U19
Finished
۲۲:۴۵
Kongsvinger U19
۴
۱
Stabaek U19
Finished
۲۰:۲۹
Valerenga U19
۵
۰
Lillehammer U19
Finished
۲۲:۴۵
Follo U19
۱
۰
KFUM U19
Finished
۲۱:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
FC Honka Akatemia
۴
۲
VJS Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Klubi 04
۲
۰
EPS
Finished
۲۰:۰۰
Ilves II
۶
۱
KaaPo
Finished
۲۰:۰۰
Canada
Championship
Vancouver Whitecaps
۲
۱
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
Toronto FC
۴
۰
Montreal Impact
Finished
۰۳:۳۰
Bangladesh
Premier League
Chittagong Abahani
۳
۴
Saif Sporting Club
Finished
۱۴:۳۰
Swadhinata KS
۰
۱
Muktijoddha SKC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Hittarps IK
۱
۳
Hoganas BK
Finished
۲۱:۳۰
Ullareds IK
۱
۴
Varbergs GIF FK
Finished
۲۲:۰۰
Husqvarna FF
۲
۰
Tolo IF
Finished
۲۱:۰۰
Assyriska BK
۰
۲
Eskilsminne IF
Finished
۲۲:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Belgium (W)
۴
۱
Northern Ireland (W)
Finished
۲۲:۳۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۰
۳
Philippines (W)
Finished
۲۰:۳۰
Singapore (W)
۰
۴
Hong Kong FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bangladesh (W)
۶
۰
Malaysia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Lindome GIF
۰
۱
FC Trollhaettan
Finished
۲۲:۰۰
Ljungskile SK
۰
۲
GAIS
Finished
۲۱:۳۰
Oskarshamns Aik
۴
۳
Åtvidabergs FF
Finished
۲۱:۳۰
BK Olympic
۳
۱
IK Oddevold
Finished
۲۱:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Vikingur Gota II
۱
۱
IF Fuglafjordur
Finished
۲۲:۳۰
Peru
Reserve League
Cienciano Reserves
۱
۰
Ayacucho FC Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Alianza Lima Reserves
۲
۰
Academia Deportiva Cantolao Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Cearense 2
Itapipoca
۰
۰
Barbalha
Finished
۲۲:۳۰
Tiradentes CE
۱
۰
Pague Menos CE
Finished
۲۲:۳۰
Guarani de Juazeiro
۰
۰
Floresta EC
Finished
۲۲:۳۰
Horizonte FC
۱
۲
Guarany de Sobral
Finished
۲۲:۳۰
Cariri CE
۴
۱
Maranguape
Cancelled
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۱
۱
Hassleholms IF
Finished
۲۱:۳۰
FBK Balkan
۲
۰
Osterlen FF
Finished
۲۱:۳۰
Nosaby IF
۳
۰
Kristianstad FC
Finished
۲۱:۳۰
Hogsby IK
۱
۳
IFK Berga
Finished
۲۱:۳۰
IFK Hassleholm
۳
۱
Eslovs BK
Cancelled
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۲
۰
IFK Eskilstuna
Finished
۲۲:۰۰
Huddinge IF
۱
۳
Syrianska FC
Finished
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Skiljebo SK
۰
۲
IFK Uppsala
Finished
۲۱:۳۰
Forsbacka IK
۱
۱
FC Gute
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Jakobstads BK
۱
۲
Närpes Kraft
Finished
۲۰:۰۰
JJK Jyvaskyla
۴
۰
JS Hercules
Finished
۲۰:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Atmosfera
۰
۱
BFA Vilnius
Cancelled
۱۹:۳۰
Marijampole City
۰
۲
DFK Dainava Alytus
Finished
۲۰:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۰
FA Siauliai B
Finished
۱۸:۳۰
World
U23 International Friendlies Women
Finland U23 (W)
۱
۰
Norway U23 (W)
Finished
۱۴:۰۰
Norway
NM Cup
Nardo FK Trondheim
۰
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Ullern
۰
۲
KFUM Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۱
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۲
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Bjarg
۱
۴
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Egersund IK
۱
۲
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Cibao FC
۱
۱
Jarabacoa FC
Finished
۰۳:۳۰
San Cristobal
۱
۲
Atletico Vega Real
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Copa Argentina
CA Chaco For Ever
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۴:۴۰
Patronato
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Etoile Sportive du Sahel
۱
۱
Esperance Sportive de Tunis
Finished
۲۰:۳۰
Club Africain
۰
۰
CS Sfaxien
Cancelled
۲۰:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Utenis Utena
۲
۳
FSK Radviliskis
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Argentina Youth League
Sacachispas U20
۰
۱
Ferro Carril Oeste General Pico U20
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Tindastoll/Hvot (W)
۳
۰
Augnablik (W)
Finished
۲۳:۴۵
Haukar Hafnafjordur (W)
۱
۲
Fjolnir (W)
Finished
۲۳:۴۵
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
۳
۲
Volta Redonda
Cancelled
۲۲:۳۰
Cameroon
Elite One
Union Sportive de Douala
۱
۱
Fauve Azur Elite
Finished
۲۱:۳۰
Stade Renard
۳
۰
Racing de Bafoussam
Cancelled
۱۹:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۵
۳
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۹:۰۰
Canon Sportif de Yaounde
۱
۱
Djiko FC de Bandjoun
Finished
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۳
۲
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Tonnerre Yaounde
۲
۲
Les Astres
Finished
۱۹:۰۰
Mauritania
Division 2
FC Inter Nouakchott
۴
۰
ASC Riadh
Finished
۲۱:۰۰
FC Deuz
۰
۱
Jeunesse Ksar
Finished
۲۳:۲۵
Sweden
Elitettan Women
Bergdalens IK (W)
۱
۴
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۲۰:۳۰
Uzbekistan
Super League
PFK Qizilqum
۰
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۹:۳۰
United States
NPSL
Tulsa Athletics
۴
۰
Demize NPSL
Finished
۰۴:۳۰
Minneapolis City
۳
۲
Sioux Falls Thunder FC
Cancelled
۰۴:۳۰
United States
USL Championship
Memphis 901 FC
۲
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۴:۳۰
United States
USL League One
Chattanooga Red Wolves
۷
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۰۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۴
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۵:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Central Espanol FC
۲
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۳:۴۵
Argentina
Torneo Federal A, Group B
CD Argentino Monte Maiz
۳
۰
Atletico Camioneros
Finished
۰۳:۳۰
CA Liniers Bahia Blanca
۲
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۴:۰۰
Juventud Unida Universitario
۱
۱
Club Villa Mitre
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
EC Agua Santa U20
۲
۲
Portuguesa SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca U20
Madureira RJ U20
۱
۱
Fluminense RJ U20
Finished
۲۲:۳۰
Gambia
Division 2
Young Africans Banjul
۱
۰
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
KoPa
۳
۱
Ri-Pa
Finished
۲۰:۰۰
KPV Akatemia
۵
۰
FC Ylivieska
Cancelled
۲۰:۰۰
Tanzania
Premier League
Simba SC
۲
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
Cup
Gazovik Vitebsk
۰
۵
Dnepr Mogilev
Finished
۱۹:۰۰
FC Lida
۱
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۹:۳۰
Naftan Novopolotsk
۰
۱
FC Minsk
Finished
۲۰:۰۰
Australia
NPL Youth Queensland
Lions U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۴:۰۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۳
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۱۴:۱۵
Bhutan
Premier League
Thimphu Raven FC
۱
۱۶
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
Premier League
Kano Pillars
۰
۰
Dakkada FC
Finished
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Asec Mimosas
۰
۱
AF Amadou Diallo
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۳
۲
Lettir U19
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید