0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Finland
Veikkausliiga
IFK Mariehamn
۲
۱
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۳۰
Ilves
۰
۱
HIFK
Finished
۱۹:۳۰
KuPS Kuopio
۲
۱
AC Oulu
Finished
۱۹:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۰
۱
FC Honka Espoo
Cancelled
۱۹:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۲
۲
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۹:۳۰
FC Inter Turku
۵
۱
FC Lahti
Finished
۱۹:۳۰
Egypt
Premier League
El Sharqia Dokhan
۰
۳
Pyramids FC
Finished
۲۱:۳۰
National Bank
۱
۲
El Zamalek
Finished
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۱
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۵:۰۰
Incheon United FC
۴
۱
Gangwon FC
Finished
۱۵:۰۰
Japan
Emperor Cup
Yokohama F Marinos
۰
۲
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۳
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۵
۰
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۰۰
FC Tokyo
۲
۳
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Avispa Fukuoka
۳
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۰۰
Urawa Red Diamonds
۰
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۳
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۲
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۳
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Uzbekistan
Super League
FC Olimpik Tashkent
۱
۰
Olmaliq AGMK
Finished
۱۹:۳۰
Neftchi Fargona
۱
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۹:۳۰
Europe
European Championship U19 Group B
England U19
۴
۰
Serbia U19
Finished
۲۲:۳۰
Israel U19
۴
۲
Austria U19
Finished
۲۰:۰۰
Morocco
Botola Pro
Raja Casablanca
۲
۳
Olympique de Safi
Finished
۲۲:۴۵
RSB Berkane
۰
۱
WAC Wydad Casablanca
Finished
۲۲:۴۵
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۰
۲
Fath Union Sportive Rabat
Cancelled
۲۰:۳۰
Club Chabab Riadi Salmi
۲
۱
Chabab Mohammedia
Finished
۲۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
۱
۰
Prisons
Finished
۲۲:۰۰
Young Africans
۲
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۲۰:۰۰
KMC FC
۴
۱
Mbeya Kwanza FC
Finished
۱۷:۳۰
Malaysia
Super League
Penang FC
۲
۱
Terengganu
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
2. Deild
IR Reykjavik
۰
۳
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۲۳:۴۵
UMF Njardvik
۶
۰
Aegir
Finished
۲۳:۴۵
Brazil
Carioca U20
Bangu AC RJ U20
۱
۰
CR Flamengo U20
Cancelled
۱۷:۳۰
Botafogo RJ U20
۰
۲
Vasco da Gama U20
Finished
۱۷:۳۰
Nova Iguacu U20
۲
۱
Volta Redonda U20
Finished
۲۲:۳۰
Serrano RJ U20
۴
۲
Duque de Caxias U20
Cancelled
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Club Atletico Parana
۰
۰
Boca Unidos
Finished
۲۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Baghdad FC
۰
۱
Al Diwaniya
Cancelled
۱۸:۳۰
Al Karkh
۱
۰
Al Kahrabaa
Cancelled
۱۸:۳۰
Al Naft SC
۳
۰
Al-Qasim SC
Finished
۱۸:۳۰
Zakho FC
۰
۰
Samarra
Finished
۱۸:۳۰
Al Minaa
۱
۱
Al Talaba
Finished
۲۱:۰۰
Naft Al-Wasat
۱
۲
Al Sinaah
Finished
۲۳:۳۰
China
League One
Suzhou Dongwu
۳
۰
Guangxi Baoyun FC
Finished
۱۲:۳۰
Qingdao Youth Island
۳
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۳
Kunshan
Finished
۱۲:۰۰
Shaanxi Changan
۳
۲
Beijing Institute of Technology
Finished
۱۲:۰۰
Argentina
Reserve League
Ferro Carril Oeste Reserves
۰
۰
Tristan Suarez Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۲
۱
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Atenas
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
Miramar Misiones
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
Sud America
۱
۱
CA Progreso
Finished
۲۰:۳۰
Villa Espanola
۱
۱
Juventud Piedras
Finished
۲۲:۳۰
Club Atletico Cerro
۲
۰
La Luz
Finished
۰۳:۴۵
United States
US Open Cup
Los Angeles Galaxy
۱
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۷:۰۰
Norway
U19 Elite League
Brann U19
۱
۱
Viking U19
Finished
۱۷:۳۰
Tromso U19
۲
۲
Lillestrom U19
Finished
۱۸:۰۰
FK Bodo/Glimt U19
۱
۲
Valerenga U19
Finished
۱۶:۳۰
Rosenborg BK U19
۰
۱
Kristiansund BK U19
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
AIFK Turku
۱
۰
Peimari United
Finished
۲۰:۳۰
FC Kiisto
۵
۳
Korsnas FF
Cancelled
۲۰:۳۰
KePS
۳
۵
FC Raahe
Finished
۲۱:۰۰
VG-62
۳
۱
TPS II
Finished
۲۰:۰۰
Atlantis H II
۳
۰
HerTo
Finished
۲۰:۳۰
TKT Tampere
۰
۱
PJK
Finished
۲۰:۳۰
Ponnistajat
۱
۳
Valtti
Finished
۲۰:۳۰
Viikingit / SCP
۰
۳
FC Kontu
Finished
۲۱:۴۵
Sweden
2. Division Norrland
Sandviks IK
۰
۰
Sund IF
Finished
۲۲:۰۰
Algarna-Harnosand IF
۲
۱
Umea FC Academy
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Lunds BK
۰
۳
Qviding FIF
Finished
۲۲:۰۰
Torns IF
۳
۰
IFK Malmo FK
Finished
۲۱:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۳
Tvaakers IF
Finished
۲۲:۰۰
Gambia
Division 2
Kanifing East FC
۱
۱
Jam City
Finished
۲۰:۳۰
BK Milan
۲
۱
Red Hawks
Cancelled
۲۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
FC Anyang
Cancelled
۱۵:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۰
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۳۰
Seoul E-Land FC
۲
۳
Ansan Greeners
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۲
۱
FC Stockholm Internazionale
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
Ferencvarosi TC
۰
۳
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
Universitatea Cluj
۹
۲
CS Sanatatea Cluj
Finished
۱۲:۰۰
Karlsruher SC
۲
۲
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۷:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
۴
۲
Motor Lublin
Finished
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۲
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۹:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۳
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۹:۳۰
FC Sion Sitten
۱
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۲۰:۳۰
FK Novi Pazar
۲
۰
FK Decic Tuzi
Finished
۲۲:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Wisla Plock
Finished
۱۹:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۱
۱
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۰۰
DAC Dunajska
۰
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۲۰:۰۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۳
۱
MFK Kosice
Finished
۱۳:۳۰
FC Viktoria Plzen
۹
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۹:۰۰
NK Maribor
۲
۲
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۰۰
Makedonija GjP
۲
۲
FC Drita Gjilan
Finished
۲۰:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۲
Arda Kardzhali
Finished
۱۲:۳۰
LKS Lodz
۱
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
GKS Dospel Katowice
۲
۳
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۳:۳۰
Rakow Czestochowa
۲
۱
Lechia Gdansk
Cancelled
۱۶:۰۰
Fenerbahce SK
۲
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۹:۳۰
NS Mura
۳
۱
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۰۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۱
FC Yantra Gabrovo
Finished
۲۰:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۳
FC Zurich
Finished
۲۰:۳۰
Heimstetten
۳
۱
VfR Garching
Finished
۲۱:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
FK Backa Topola
Finished
۲۱:۳۰
FC Dunav Ruse
۳
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
PFK Botev Vratsa
۳
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۰۰
FK Vojvodina Novi Sad
۳
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۲۰:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۲۰:۳۰
FV Fortuna Heddesheim
۱
۵
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۲۰:۳۰
TSV Havelse
۱
۳
Hannover 96
Cancelled
۲۰:۳۰
KRC Harelbeke
۰
۳
Zulte-Waregem
Finished
۲۰:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۵
۰
FK Sloboda Tuzla
Finished
۲۰:۳۰
FC Ingolstadt 04
۳
۱
FC Pipinsried
Finished
۲۱:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۱
۲
Balcatta (W)
Finished
۱۶:۰۰
Norway
NM Cup
Levanger FK
۱
۲
Rosenborg BK
Finished
۲۰:۳۰
Moss
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Vard Haugesund
۱
۲
Viking Stavanger
Finished
۲۰:۳۰
Brattvag
۲
۴
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
FK Arendal
۲
۳
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Brumunddal
۳
۴
Valerenga IF Oslo
Finished
۲۲:۰۵
Byasen
-
-
Stjordals Blink
Cancelled
۲۰:۳۰
IF Fram Larvik
۱
۲
Jerv
Cancelled
۲۰:۳۰
Gjovik-Lyn
۳
۲
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Elverum
۱
۳
Ham-Kam
Finished
۲۰:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۰
Mjondalen IF
Finished
۲۰:۳۰
Fana IL Nesttun
۰
۱
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۱
۳
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Os Turnforening
۱
۶
SK Brann Bergen
Finished
۲۰:۳۰
Flekkeroy IL
۲
۳
Odds Ballklubb
Finished
۲۰:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۰
۳
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Strindheim IL
۱
۳
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Junkeren
۱
۲
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Tromsdalen UIL
۲
۰
Alta IF
Cancelled
۲۱:۰۰
Flint
۱
۵
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Byasen Toppfotball
۴
۳
Stjordals Blink
Cancelled
۲۰:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
FK Liepaja
۱
۲
Tukums 2000
Finished
۲۰:۳۰
Valmieras FK
۴
۰
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۹:۳۰
Riga FC
۱
۰
FK Auda
Finished
۲۱:۳۰
Belarus
Cup
Volna Pinsk
۲
۳
Dinamo Minsk
Finished
۲۱:۳۰
Ostrovets
۱
۲
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۰
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۹:۱۵
FC Orsha
۱
۳
FC Gomel
Finished
۲۰:۰۰
FC Baranovichi
۱
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۰۰
Zhodino-Uzhnoe
۰
۲
Torpedo Zhodino
Finished
۱۸:۳۰
FC Molodechno
۰
۳
Slavia Mozyr
Finished
۱۹:۰۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۳
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۹:۳۰
Technolog Mogilev
۲
۴
FC Belshina Bobruisk
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Carioca 2
Macae Esporte
۰
۰
Artsul Futebol Clube
Finished
۲۲:۳۰
AD Cabofriense
۱
۲
FC Goncalense
Finished
۲۲:۳۰
America RJ
۰
۰
Friburguense RJ
Finished
۲۲:۳۰
Americano
۱
۲
Sampaio Correa-RJ
Finished
۲۲:۳۰
Angra dos Reis EC
۰
۱
Marica RJ
Finished
۲۲:۳۰
Maldives
Dhivehi Premier League
Super United Sports
۱
۳
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
Maziya SRC
۴
۰
TC Sports Club
Finished
۲۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Deren
۱
۴
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۵:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۰
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
۲
۰
Grindavik (W)
Finished
۲۳:۴۵
Brazil
Campeonato Paulista U20
Itapirense U20
۳
۳
Brasilis FC U20
Finished
۲۲:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۲
۰
Mirassol U20
Cancelled
۱۷:۳۰
Colorado Caieiras FC U20
۰
۰
Guarani SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Internacional Bebedouro U20
۲
۰
Botafogo SP U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Taquaritinga SP U20
۰
۱
XV de Jau U20
Finished
۲۲:۳۰
Santo Andre U20
۱
۲
Sao Caetano U20
Finished
۲۲:۳۰
Sao Carlos U20
۰
۲
Ferroviaria U20
Cancelled
۲۲:۳۰
Comercial RB SP U20
۰
۳
Monte Azul U20
Finished
۲۲:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۰
Taubate SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Mauaense SP U20
۱
۲
Santos FC U20
Cancelled
۲۲:۳۰
SKA Brasil U20
۰
۲
Sao Paulo FC U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Votuporanguense U20
۱
۳
Tanabi U20
Finished
۲۲:۳۰
Inter Limeira U20
۱
۲
Desportivo Brasil U20
Finished
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Osasco U20
۲
۳
Juventus SP U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Guacuano U20
۱
۵
Bragantino U20
Cancelled
۲۲:۳۰
Salto SP U20
۰
۱
Oeste FC U20
Finished
۲۲:۳۰
Mogi Mirim U20
۲
۱
Ponte Preta SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Sao Bernardo SP U20
۱
۰
Uniao Suzano SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Nacional SP U20
۰
۲
Gremio Osasco Audax EC U20
Finished
۲۲:۳۰
Paulista U20
۰
۰
Ibrachina U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Joseense U20
۰
۵
Palmeiras U20
Finished
۲۲:۳۰
Sharjah Brasil U20
۰
۲
Sao Bento U20
Finished
۲۲:۳۰
Catanduva FC U20
۱
۵
America SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Jabaquara SP U20
۱
۲
Maua SP U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Assisense U20
۴
۲
Santacruzense U20
Finished
۲۲:۳۰
Andradina EC U20
۰
۱
VOCEM U20
Finished
۲۲:۳۰
AA Francana U20
۱
۰
Olimpia SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Noroeste U20
۱
۰
Gremio Desportivo Sao Carlense U20
Finished
۲۲:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi
۵
۱
GBK Kokkola
Finished
۱۸:۳۰
KajHa
۴
۱
OTP
Finished
۲۰:۰۰
Komeetat
۳
۲
OLS
Finished
۲۰:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Albany Creek
۰
۰
Magic United TFA
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۳
۰
North Star
Finished
۱۴:۴۵
Bangladesh
Premier League
Mohammedan Dhaka
۲
۴
Abahani Limited
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangladesh Police Club
۰
۰
Uttar Baridhara Club
Finished
۱۴:۳۰
Indonesia
President's Cup
Pusamania Borneo FC
۰
۰
Barito Putra
Finished
۱۳:۳۰
RANS Nusantara
۵
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۸:۰۰
Paraguay
Primera Division
Cerro Porteno
۳
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۳:۰۰
Sol de America
۰
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
Finland
Ykkonen
IF Gnistan Helsinki
۰
۱
FC TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
Japs
۱
۴
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۲۰:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۴
۰
PK-35
Cancelled
۲۰:۰۰
KPV Kokkola
۱
۱
EIF Ekenas
Finished
۲۰:۰۰
PIF Parainen
۰
۲
FF Jaro
Finished
۲۰:۰۰
Ireland
U19 League
UC Dublin U19
۳
۳
Bohemians Dublin U19
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Club Circulo Deportivo
۲
۲
Sportivo Desamparados
Finished
۲۲:۳۰
Sportivo Penarol
۲
۱
Sansinena
Cancelled
۲۲:۳۰
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Olimpo
Finished
۲۱:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۳
۰
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۱:۳۰
Sol de Mayo
۱
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۲۳:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۲۱:۳۰
Siauliai FA
۰
۱
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
Lietava Jonava
۰
۵
FK Panevezys
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie B
Chapecoense SC
۱
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Cancelled
۰۲:۳۰
Bhutan
Premier League
Terton FC
۱
۱
Namlha FC
Finished
۱۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF U20 Championship
Aruba U20
۱
۴
El Salvador U20
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala U20
۳
۱
Panama U20
Finished
۰۵:۰۰
Jamaica U20
۲
۰
Antigua & Barbuda U20
Finished
۲۳:۳۰
Trinidad and Tobago U20
۰
۵
Mexico U20
Finished
۰۷:۰۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
FC Levadia Tallinn
۱
۶
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
Iceland
4. Deild
Isbjorninn Kopavogur
۰
۱
Skallagrimur
Finished
۰۰:۳۰
Hviti Riddarinn
۱
۱
Arbaer Reykjavik
Finished
۰۰:۳۰
Kria
۹
۵
Reynir Hellissandur
Finished
۰۰:۳۰
Hamar Hveragerdi
۶
۰
Alafoss
Finished
۲۳:۴۵
Finland
Kakkonen Lohko B
Musan Salama
۲
۲
GrIFK Grankulla
Finished
۲۰:۳۰
SalPa Salo
۲
۱
FC Jazz Pori
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۳
۰
Stenungsunds IF
Finished
۲۲:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
۴
۱
Trosa Vagnharad SK
Finished
۲۱:۳۰
Smedby AIS
۳
۱
Varmbols FC
Finished
۲۲:۰۰
Karlbergs BK
۱
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۲۲:۰۰
United States
USL League Two
FC Florida U23
۲
۲
The Villages
Finished
۲۳:۳۰
SC United Bantams
۳
۲
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۵
۰
Reading United AC
Finished
۰۴:۰۰
Golden State Force
۱
۱
Southern California Seahorses
Finished
۰۶:۳۰
Charlotte Eagles
۶
۱
Wake FC
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۳
۱
Cleveland Force SC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
۲
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
AC Commonwealth
-
-
Patuxent
Finished
۰۴:۳۰
Boston City
۳
۲
Pathfinder FC
Finished
۰۴:۳۰
Malawi
Super League
Dedza Dynamos
۲
۱
Sable Farming FC
Finished
۱۷:۰۰
Australia
NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۰
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۴:۱۵
Mt Druitt Town Rangers U20
۶
۳
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۵:۰۰
Malaysia
U19 Cup
Selangor FA U19
۲
۰
Melaka United U19
Finished
۱۳:۱۵
UITM U19
۱
۱
Kuala Lumpur FA U19
Finished
۱۶:۴۵
Kuching FA U19
۰
۰
Petaling Jaya City U19
Finished
۱۲:۴۵
Penang U19
۰
۱
Kedah U19
Finished
۱۳:۱۵
Pahang U19
۰
۰
Sabah U19
Finished
۱۳:۱۵
Cambodia
Cup
Phnom Penh Galaxy FC
۲
۱
Asia Euro United FC
Finished
۱۳:۰۰
Soltilo Angkor
۲
۰
Banteay Meanchey
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Club Atletico Aldosivi
۰
۰
Platense
Finished
۰۲:۳۰
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Kenya
Super League
Kibera Black Stars
۰
۳
Mully Children Family
Cancelled
۱۶:۳۰
Fortune Sacco
۲
۰
Mombasa Elite
Finished
۱۶:۳۰
Silibwet
۴
۲
Kisumu All Stars
Finished
۱۶:۳۰
Vihiga United
۰
۱
Shabana FC
Finished
۱۶:۳۰
Administration Police Bomet
۱
۰
Naivas FC
Finished
۱۴:۳۰
Mwatate United
۲
۳
Muranga Seal
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Welkite Ketema
۱
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۷:۳۰
Bahir Dar Kenema FC
۱
۰
Dire Dawa
Cancelled
۱۴:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Ben Guerdane
۰
۲
US Monastir
Finished
۲۰:۳۰
Mauritania
Division 2
Etoile Nouakchott
۱
۱
ASC Gendrim
Finished
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۳
۴
Sävedalens IF
Finished
۲۱:۳۰
Torslanda IK
۲
۴
Vastra Frolunda IF
Finished
۲۱:۰۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Istaravshan
۲
۱
FK Eskhata Khujand
Cancelled
۱۷:۰۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۰
۱
IFK Österåker FK
Finished
۲۲:۰۰
FC Jarfalla
۱
۶
IFK Stocksund
Finished
۲۲:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Portugal (W)
۴
۰
Greece (W)
Finished
۲۱:۳۰
Austria (W)
۴
۰
Montenegro (W)
Finished
۲۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
Randesund
۵
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۲۰:۳۰
Australia
FFA Cup
Maitland
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Logan Lightning
۵
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۰۰
Cooks Hill United
۰
۳
Newcastle Olympic
Finished
۱۴:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۴
Modbury Jets
Cancelled
۱۴:۳۰
Lithuania
II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
۰
۱
Suduva Marijampole II
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Mokpo City
۰
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
United States
USL Women
Asheville City SC (W)
۱
۱
Charlotte Independence (W)
Finished
۰۱:۳۰
Chicago City SC (W)
۱
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۲
۱
Flint City AFC (W)
Finished
۰۳:۳۰
South Georgia Tormenta FC (W)
۸
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۴:۰۰
Peru
Reserve League
Deportivo Municipal Reserves
۱
۰
CD Coopsol Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Llacuabamba Reserves
۳
۱
Union Huaral Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Universidad San Martin Reserves
۲
۴
Sport Boys Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Carlos Manucci Reserves
۱
۰
FC Carlos Stein Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
1. Deild
KV Vesturbaer
۱
۱
Throttur Vogum
Finished
۲۳:۴۵
Netherlands
Tweede Divisie
Kozakken Boys
۳
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۲۲:۳۰
Poland
IV Liga
MKS Piaseczno
۲
۲
Mlawianka Mlawa
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
KäPa/PuLe
۴
۳
PPJ Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
FC LaPa
۰
۶
Kiffen
Finished
۲۰:۰۰
Australia
Northern NSW Division 1
Toronto Awaba
۴
۱
Singleton Strikers FC
Finished
۱۴:۳۰
West Wallsend SC
۲
۳
Wallsend FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
NWS Koalas (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۴:۱۵
Algeria
U19 League
JSM Bejaia U19
۳
۲
JS Bordj Menaiel U19
Finished
۱۲:۰۰
CS Constantine U19
۱
۱
MO Constantine U19
Cancelled
۱۲:۰۰
USM Annaba U19
۱
۰
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۲:۰۰
Brazil
Amapaense
Macapa
۳
۴
Santana
Finished
۰۳:۴۵
Brazil
Gaucho 2
Avenida
۱
۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Youth Queensland
Southside Eagles U23
۳
۱
Mitchelton U23
Finished
۱۴:۰۰
Latvia
Latvia Cup
SC Grobinas
۲
۰
FK Smiltene
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Relegation Group
ES Hammam Sousse
۰
۰
ES Metlaoui
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Aster Brasil
۰
۳
Nova Venecia FC
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید